O NAS

W ramach naszej specjalizacji zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem klientów (administratorów danych) do bezpiecznego przetwarzania wszelkich danych osobowych, które towarzyszą im w prowadzonej działalności.

ODO Portal tworzy zespół doświadczonych specjalistów z zakresu m.in.: prawa (specjalizacja w zakresie ochrony danych osobowych), bezpieczeństwa informacji i systemów IT, inżynierii informacji, zarządzania procesowego, prawa w zakresie gospodarki nieruchomościami, prawa spółdzielczego oraz gałęzi prawa regulujących funkcjonowanie instytucji komunalnych oraz podmiotów użyteczności publicznej, które masowo przetwarzają dane mieszkańców (m.in.: wodociągi, zarządcy nieruchomości komunalnych, urzędy).

ZARZĄD

 

PAWEŁ LEŚNIEWSKI


Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Mechaniczno-Energetycznym oraz studiów podyplomowych z zakresu innowacyjnego zarządzania przedsiębiorstwem na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym.

Wieloletni praktyk biznesu, który swoje doświadczenia zdobywał m.in. jako menedżer, udziałowiec i członek struktur zarządzających. Wyspecjalizowany w rynku szeroko pojętych usług mieszkaniowych, w tym m.in.: spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości oraz spółki wodociągowe. W ostatnich latach jako udziałowiec i Wice Prezes podmiotu o zasięgu międzynarodowym Global Post Box Service Sp. z o.o. zdobywał doświadczenie w optymalizacji funkcjonowania podmiotów o dużej złożoności działań operacyjnych.

Aktualnie również prezes i udziałowiec Budmer Sp. z o.o., podmiotu realizującego zlecenia inwestycyjne z branży budowlanej.

Paweł jest niezastąpiony na wyspecjalizowanym rynku tworzonym przez instytucje i podmioty wymagające rzetelnej i praktycznej wiedzy oraz efektywnej koordynacji procesów wielopłaszczyznowych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki rynku szeroko pojętych usług mieszkaniowych (wodociągi, spółdzielnie, zarządcy nieruchomości).

 

Infolinia RODO: 511 421 572 lub 500 502 590

Facebook

YouTube

LinkedId